Aksident mes dy veturave përballë Vero Jumbo në Shkup

Flaka
Botuar nga Flaka 17 Maj, 2024 09:05

Aksident mes dy veturave përballë Vero Jumbo në Shkup

Një aksident para pak çastesh ka ndodhur në Bulevardin Krste Misirkov përballë Vero Jumbo në Shkup ku dy vetura janë përplasur.

Klan M mëson se nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Shkaku i aksidentit është shkaktuar edhe trafik i gjatë ku policia pritet të arrijë në vendngjarje dhe të hetojë rastin.

Flaka
Botuar nga Flaka 17 Maj, 2024 09:05