Enca me të dashurin afrikan nis pushimet në Barcelonë

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 27 Maj, 2024 20:17

Enca me të dashurin afrikan nis pushimet në Barcelonë

Këngëtarja Enca prej kohësh po shijon romancën e saj me TikTokerin Khaidem Neblett.

Së fundmi dyshja kanë udhëtuar drejt Barcelonës, nga ku edhe publikuan disa fotografi së bashku.

Çifti dukesh super të lumtur, derisa ishin veshur me tuta sportive dhe Enca kishte kombinuar flokët me gërsheta me ato të të dashurit ë saj, Kahidemit.

Përndryshe, ka kohë që Enca nuk ka publikuar ndonjë këngë të re – “Albanian” e 2023-shit, të cilën e solli në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, mbetet e fundit prurje muzikore nga ajo.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 27 Maj, 2024 20:17