Kristiano Ronaldo i pandalshëm, ylli portugez shkëlqen me dy gola te Al Nassr

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 27 Maj, 2024 22:59

Kristiano Ronaldo i pandalshëm, ylli portugez shkëlqen me dy gola te Al Nassr

Kristiano Ronaldo i pandalshëm! Ylli portugez ka realizuar dopietë edhe në duelin e fundit të kampionatit ndaj Al Itihad, duke u ngjitur në kuotën e 35 golave, teksa i lënë “targën” të gjithë ndjekësve në luftën për “Këpucën e Artë”.

CR7 realizoi 2 gola mjaft të bukur në minutat 45+3 dhe 69, pas asisteve të Al Fatil dhe Brozoviç. 

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 27 Maj, 2024 22:59