Irina Shayk tregon figurën e saj të mrekullueshme me bikini të zeza, teksa pozon buzë liqenit

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 28 Maj, 2024 22:51

Irina Shayk tregon figurën e saj të mrekullueshme me bikini të zeza, teksa pozon buzë liqenit

Irina Shayk tregoi figurën e saj të bujshme në fotogorafitë e reja me bikini.

Modelja ruse, 38 vjeçe, shijoi një arratisje me vajzën e saj Lea De Seine, shtatë vjeçe, të cilën e ka me ish-in e saj Bradley Cooper, 49 vjeç.

Sensacioni i pistës shkoi në Instagram për të ndarë një sërë fotografish, duke përfshirë dy fotografi të saj duke modeluar bikini të zeza.

Irina Shayk, 38, tregoi figurën e saj të bujshme në fotografitë e reja me bikini, teksa po shijonte një arratisje në fundjavën e Ditës së Përkujtimit me vajzën e saj Lea De Seine, shtatë vjeçe.

Dy pjesët nxirrnin në pah barkun e saj të zbukuruar, ndërsa pozonte në një bankë liqeni.

Irina mbante një qen të vogël në një krah, dhe më vonë pozoi për një fotografi tjetër me bikini ulur. /Telegrafi/

Sensacioni i pistës shkoi në Instagram për të ndarë një sërë fotosh, duke përfshirë dy foto të saj duke modeluar një bikini të zezë.
Ajo gjithashtu ka postuar disa foto në Stories e saj, duke përfshirë një të saj në shtrat
Një tjetër foto tregonte vajzën e kopertinës së Vogue të veshur me një fustan të zi të gjatë teksa merrte qenin e saj për një shëtitje në plazh
Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 28 Maj, 2024 22:51