20-vjeçari nga Pallçishti i Tetovës kapët me marihuanë, arrestohet nga policia

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 30 Maj, 2024 19:21

20-vjeçari nga Pallçishti i Tetovës kapët me marihuanë, arrestohet nga policia

Më 29.05.2024 në orën 12.35 në rrugë ,,Bllagoja Toska” në Tetovë, efektivët e policisë nga SPB-Tetova kanë privuar nga liria personin M.A. (20) nga Pallcishti i Poshtëm i Tetovës sepse tek ai është gjet dhe u konfiskuar marihuanë.

Ai është mbajtë në stacion policor për procedurë të mëtejshme dhe kundër tij do të ndiqet parashtresë përkatëse.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 30 Maj, 2024 19:21