Albani ka një dedikim special për Miriamin

Linda Limani
Botuar nga Linda Limani 30 Maj, 2024 14:59 Përditësuar

Albani ka një dedikim  special për Miriamin

Duket që çifti po përgatisin një projekt të rëndësishëm. Albani nuk jep më shumë detaje, por në frymën e stesit, lodhjes dhe emocioneve të çastit ka uruar gjysmën e tij të bukur, Miriam Canin për ditëlindjen e sajë.

“Ditet qe po kalojme kete periudhe perfshire dhe diten e sotme jane komplet e kunderta e kesaj foto. Ngarkese, sfida, emocione te medha dhe pak ore gjume! Por synimi eshte teper i madh bashke kenaqesine dhe lumturine qe vjen pas. Kete s‘mund ta perballoja pa mbeshtetjen dhe qetesine qe ti me dhuron si ne familje ashtu dhe ne pune me angazhimin dhe keshillat e tua te perditshme. Gëzuar ditëlindjen dashuri dhe mbas dates 6 te premtoj pushime nga ato qe ke qejf ti”, uron Alban Skenderaj, duke postuar edhe një foto happy të çiftit. Flaka Media

Linda Limani
Botuar nga Linda Limani 30 Maj, 2024 14:59 Përditësuar