“Gjithmonë për njëri-tjetrin” – Romeo Veshaj thyen heshtjen pas dramave të shumta qëkur përfundoi Big Brother

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 31 Maj, 2024 20:35

“Gjithmonë për njëri-tjetrin” – Romeo Veshaj thyen heshtjen pas dramave të shumta qëkur përfundoi Big Brother

Romeo Veshaj ka qenë një banor tejet i komentuar gjatë edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania.

Ai ishte gjithashtu në mesin e pesë finalistëve, por u rendit i treti në finalen e madhe të BBVA-s, derisa fituese u shpall Egla Ceno.

Megjithatë, pas përfundimit të këtij edicioni, Romeo kishte munguar në disa evente të produksionit, duke nxitur spekulimet për hatërmbetje.

Foto: Romeo Veshaj / Instagram

Madje, gjatë ditës së djeshme u raportua se ai dhe Ledion Liço kishin hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, duke nxitur edhe më shumë këto spekulime.

Së fundmi ai “u bë i gjallë”, duke publikuar një foto në Instagram bashkë me binjakun e tij, Donaldin.

“Gjithmonë aty për njëri-tjetrin”, shkroi Romeo në këtë fotografi të publikuar në ‘InstaStory’.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 31 Maj, 2024 20:35