Fotolajm/ Tre presidentët bëhen bashkë, Begaj: Bisedë miqësore dhe e frytshme

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 6 Qershor, 2024 19:29

Fotolajm/ Tre presidentët bëhen bashkë, Begaj: Bisedë miqësore dhe e frytshme

Presidenti i Republikës Bajram Begaj është takuar ditën e sotme me ish-Presidentin Rexhep Meidani dhe ish-Presidentin Alfred Moisiu.

Begaj ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga takimi, duke zbuluar se kanë bërë një bisedë miqësore dhe të frytshme.

“Me Presidentin Moisiu dhe Presidentin Meidani në një bisedë miqësore dhe të frytshme”, ka shkruar Begaj.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 6 Qershor, 2024 19:29