Aksidentohet me motoçikletë,  lëndohet shtetasi nga Anglia

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 7 Qershor, 2024 20:25

Aksidentohet me motoçikletë,  lëndohet shtetasi nga Anglia

Të enjten në orën 12.30 në Stacionin Policor në Gostivar është raportuar se në rrugën lokale për në Vërben të Gostivarit, afër Parkut Kombëtar “Mavrova”, personi V.O.(57) nga Mbretëria e Holandës, duke drejtuar motçikletën “ktm”, ai humbur kontrollin dhe ka rënë në rrugë.

Në aksident, motoçiklisti ka pësuar lëndime të rënda trupore të konstatuara në Qendrën Mjekësore në Gostivar. Inspektimin në vendin e aksidentit e ka kryer ekipi nga stacioni policor n ë Gostivar.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 7 Qershor, 2024 20:25