Melinda nis pushimet me të dashurin, publikon pamje

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 8 Qershor, 2024 13:56

Melinda nis pushimet me të dashurin, publikon pamje

Melinda Ademi ka filluar pushimet e saj në bregdet.

Këngëtarja ka postuar në instastory disa pamje të shkurta ku shihet përkrah një mashkulli.

Melinda ka pak kohë që ka deklaruar që është e dashuruar dhe është shumë e lumtur me personin e zemrës.

Duket se këto pushime në çift ajo po i shijon në maksimum.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 8 Qershor, 2024 13:56