Besi thumbon Xhensilën me postimin e fundit

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 9 Qershor, 2024 12:21

Besi thumbon Xhensilën me postimin e fundit

Ndarja e Besit dhe Xhensilës është tema më e kometuar në media rozë kohëve të fundit.

Çdo postim i tyre komentohet nga ndjekësit dhe jo vetëm.

Së fundmi Besi ka postuar një video duke bërë punë fshati dhe poshtë saj ka shkruar:

“Palester për katunar si puna ime”

Si duket për fansat e tyre kjo është një thumb indirekt i Besit për Xhensilën, ndonëse kjo e fundit komentohet pafund për fizikun e saj në top form.

Si qëndron e vërteta e di më së miri vet ai.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 9 Qershor, 2024 12:21