Emocionuese! Në pritje të fëmijës së parë, Bardhi përlotet teksa shikon fustanin e vogël të të bijës

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 17 Qershor, 2024 22:56

Emocionuese! Në pritje të fëmijës së parë, Bardhi përlotet teksa shikon fustanin e vogël të të bijës

Kjo është një nga ato video që të emocionon!

Ish-konkurrenti i Big Brother Vip 3, Bardhi, është përlotur teksa në duar mban një fustan të “vockël” që i është bërë dhuratë për vajzën e tij që pritet të vijë në jetë pas disa muajsh.

Ka qenë Sara Gjordeni e cila ka ndarë në Instagram këtë moment, teksa shkruan: Ju dua sa ajo fjalë që s’është shpikur akoma!

Kujtomë se çifti u njohën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, dhe pasi dolën prej saj, nisën bashkëjetesën. Si fryt i kësaj dashurie, ata presin sot fëmijën e tyre të parë.

https://www.instagram.com/reel/C8VFnt0oIZN/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=540&rd=https%3A%2F%2Ftop-channel.tv&rp=%2F2024%2F06%2F17%2Fvideo-emocionuese-ne-pritje-te-femijes-se-pare-bardhi-perlotet-teksa-shikon-fustanin-e-vogel-te-te-bijes%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A3883.599999964237%2C%22ls%22%3A1756.5%2C%22le%22%3A3183.399999976158%7D

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 17 Qershor, 2024 22:56