Mozzik për Lotinën: Gjëja më e bukur që më ka ndodhur në 28 vite jetë

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 17 Qershor, 2024 21:12

Mozzik për Lotinën: Gjëja më e bukur që më ka ndodhur në 28 vite jetë

Rap-artisti i njohur shqiptar, Mozzik, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Reload’.

Ai ka folur për herë të parë për lidhjen me Lotina Hazirin dhe për atë se si është njohur me të.

“Është temë shumë e shkurtër, që përmbyllet shumë qartë. Ajo ndjesia jem që jam shumë mirë edhe jam shumë i lumtur. Lotinës i kam shkruar shumë moti. Nuk është kjo, do të thotë që pasqyron një pëlqim timin të vjetër”, u shpreh ai.

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti tutje shtoi se nuk është fejuar akoma por veçse po shijon një romancë momentalisht.

“Është unazë premtimi. Nuk jam fejuar. Jam në një lidhje. Është gjëja më e mirë që më ka ndodhur në 28-vite jetë”, thekson 28-vjeçari.

Foto: Screenshot/YouTube

Mozzik më parë ka qenë në një lidhje dashurie me reperen Loredana Zefi.

Bashkë kanë një vajzë të quajtur, Hana. /Telegrafi/

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 17 Qershor, 2024 21:12