Jonida Vokshin nuk e ndal as vapa për të bërë super fotografi

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 25 Qershor, 2024 20:52

Jonida Vokshin nuk e ndal as vapa për të bërë super fotografi

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Jonida Vokshi është mjaft aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo dje ka publikuar disa fotografi, të cilat thotë se i ka bërë në mes të vapës.

“I kapëm ca foto në mës të vapës”, ka shkruar Jonida.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 25 Qershor, 2024 20:52