Neymar e quan lojtarin e Real Madridit më të shëmtuarin me të cilin ka luajtur ndonjëherë

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 25 Qershor, 2024 23:47

Neymar e quan lojtarin e Real Madridit më të shëmtuarin me të cilin ka luajtur ndonjëherë

Ndërsa Kupa e Amerikës është duke u zhvilluar, ylli i Brazilit Neymar Junior e gjen veten jashtë fushës për shkak të lëndimit.

Kjo gjë i jep atij kohë të bollshme të lirë për aktivitete jashtë fushës, si intervistat me blogerët në YouTube dhe TikTok.

Gjatë një prej tyre, sulmuesi i Al Hilal u pyet se kush është lojtari më i shëmtuar me të cilin ka luajtur ndonjëherë.

“Epo, janë mjaft… më lejoni të mendoj për një moment. Me gjithë respektin e duhur… Vinicius Junior”, deklaroi ai dhe shpërtheu në të qeshura. “Të dua, Vini”.

Për fat të mirë, nuk është pamja fizike ajo që ju fiton trofe. 

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 25 Qershor, 2024 23:47