Vajza e aktores së famshme zbulon se është lezbike, poston foton me partneren e saj

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 25 Qershor, 2024 14:10

Vajza e aktores së famshme zbulon se është lezbike, poston foton me partneren e saj

Vajza e aktores së famshme, Meryl Streep, Louisa Jacobson Gummer ka zbuluar së fundmi se është lezbike.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në “Instgram” gjatë fundjavës.

Vajza e Meryl Streep, tregoi se ka prirje seksuale për femrat dhe postoi një foto me partneren e saj ku ka shkruar: “E bekuar të hysh në epokën e re e lumtur”.

Dhe në foton e dytë shkruhej: “Po hyjmë në një epokë të re të lumtur të modës lezbike”.

Në disa nga fotot shfaqet edhe e dashura e Gamer, Anna Bandel, e cila është producente.

Badel, nga ana e saj, duket se ka konfirmuar lidhjen e tyre në dhjetor 2023 me një postim në rrjetet sociale.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 25 Qershor, 2024 14:10