A po martohet Dafina Zeqiri? Fotot me Kreshnikun tregojnë shumë…

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 26 Qershor, 2024 20:47

A po martohet Dafina Zeqiri? Fotot me Kreshnikun tregojnë shumë…

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, pas disa mbrëmjeve të suksesshme, ka marrë rrugë drejt Italisë, për të marrë pjesë në një aheng.

Këngëtarja postoj disa foto me të fejuarin tashmë, Kreshnikun dhe në pikëpyetje është se a do të martohet Dafina Zeqiri, pas sezones, apo jo.

Ata u panë së bashku më të lumtur se asnjëherë.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 26 Qershor, 2024 20:47