Loredana është martuar me Adeyemin? Videoja në TikTok nxit shumë spekulime

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 26 Qershor, 2024 20:46

Loredana është martuar me Adeyemin? Videoja në TikTok nxit shumë spekulime

Loredana ka ngritur aludimet se mund të jetë martuar me futbollistin e njohur gjerman, Karim Adeyemi.

Pas më shumë se një viti, kur edhe konfirmuan romancën e tyre, dyshja mund të kenë shkuar një hap më tutje me relacionin e tyre.

Një video e cila po qarkullon në rrjetin social TikTok, nxit këto aludime, por se vështirë të konfirmohet diçka më detajisht.

Në video, është Loredana e cila flet për futbollistin dhe i referohet atij si bashkëshort i saj.

“Burri im luan për Dortmundin”, thotë reperja shqiptare në këtë video.

Përveç kësaj fjalie, që “trazoi” internetin, diçka tjetër lidhur për këtë nuk është bërë e ditur.

Ajo dhe futbollisti gjerman ka më shumë se një vit që janë në një lidhje, me fotografitë dhe videot e shumta që tregonin se po e shijojnë romancën.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 26 Qershor, 2024 20:46