Santiana Maloku vazhdon të befasojë me pozat e mrekullueshme gjatë pushimeve të saj

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 28 Qershor, 2024 20:09

Santiana Maloku vazhdon të befasojë me pozat e mrekullueshme gjatë pushimeve të saj

Santiana Maloku ka qenë shumë aktive në rrjetet e saj sociale në kohën e fundit, duke mahnitur ndjekësit me imazhet e saj të pabesueshme.

Ajo sapo ka kryer një periudhë pushimesh dhe ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi të mrekullueshme nga kjo eksperiencë.

Bukuroshja nga Gjakova ka shfaqur një palë bikini të ngjyrës rozë që ka theksuar linjat e saj të përkryera.

Foto: Santiana Maloku/Instagram

Ajo ka befasuar ndjekësit e saj me pozat e bukura në valët e detit, duke treguar se aventura e saj e pushimeve ende vazhdon.

Santiana është njohur për lojën e saj të fortë në spektaklin Big Brother VIP Kosova dhe vazhdon të mbetet në vëmendjen e publikut me çdo hap të saj. /Telegrafi/

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 28 Qershor, 2024 20:09