Johnny Depp-i filmohet në një festë, pamja e tij shqetëson fansat

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 1 Korrik, 2024 13:51

Johnny Depp-i filmohet në një festë, pamja e tij shqetëson fansat

Johnny Depp-i u filmua duke dalë nga një restorant në Londër natën vonë, pasi kaloi katër orë me miqtë.

Aktori 61-vjeçar u fotografua duke dalë nga restoranti i veshur me kostumin e tij me shirita të stilit të viteve ’70, të kompletuar me një kapele të zezë, syze dhe bizhuter.

Aktori po mbante një libër në dorë, dhe një cigare që i kishte në gojë. Pamja e tij shqetësoi fansat dhe venë re se ai nuk dukej më si më parë, ndërsa disa e krahasuan me gangsterin e famshëm, Al Capone.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 1 Korrik, 2024 13:51