Menaxheri i FIFA-s: Napoli dëshiron Brojën për të zëvendësuar Osimhen

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 2 Korrik, 2024 13:47

Menaxheri i FIFA-s: Napoli dëshiron Brojën për të zëvendësuar Osimhen

Menaxheri i FIFA-s, Serxho Mexi ka treguar se Napoli po ndjek me kujdes zhvillimet në lidhje me Armando Brojën.

Sipas tij sulmuesi shqiptar është i përzgjedhuri i De Laurentisit nëse nga klubi kampan do të largohet Osimhen.

“Napoli nuk është kundër shitjes së Osimhen, por në fillim menon të sigurojë pasuesin. Ju them se për momentin ka dy emra. Bëhet fjalë për Brojën e Çelsit dhe Lukakun”, tha Serxho Mexi.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 2 Korrik, 2024 13:47