Pas ndarjes nga Besi, Xhensila është në kërkim të këtij personi!

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 2 Korrik, 2024 21:23

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila është në kërkim të këtij personi!

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj po vazhdon të jetë mes personazhesh publike më të diskutuara tash e sa muaj.

Një nga arsyet mbetet ndarja e saj e bujshme nga partneri prej vitesh, Bes Kallaku.

Asaj i duhet një asistente personale, dhe këtë e ka bërë publike me anë të një postimi në mediat sociale.

Brenda postimit Myrtezaj ka theksuar edhe kriteret që nevojiten për të qenë asistente e saj.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 2 Korrik, 2024 21:23