51-vjeçarja duket si vajzë e re, pranon se përdori një ilaç për këtë

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 3 Korrik, 2024 12:00

51-vjeçarja duket si vajzë e re, pranon se përdori një ilaç për këtë

Aktorja dhe shkrimtarja Tori Spelling, 51 vjeçe, u hap për humbjen e peshës në prill dhe pranoi se kishte përdorur ilaçe për humbjen e peshës pas lindjes së djalit të saj Beau.

Me një bikini të gjelbër në miniaturë, ajo shuajti kthesat e saj dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithë kalimtarëve. Përveç rrobave të banjës, ajo kombinoi edhe bizhuteri të thjeshta dhe syze dielli.

Tori po argëtohej në plazh me një mik. Ata notonin dhe bënin banjo dielli dhe duke gjykuar nga fotot, ia kaluan shumë mirë.

Spelling më parë zbuloi në podcastin e saj “Misspelling” se ajo përdori një nga drogat më popullore të humbjes së peshës, pas së cilës ajo nuk kishte rezultate. Pastaj provoi një tjetër, e cila, thotë ajo, e ndihmoi. Ajo gjithashtu deklaroi se ka qenë gjithmonë e hollë falë gjeneve të saj, por pas lindjes së fëmijës së saj të gjashtë, ajo nuk mund të “hiqte qafe peshën”.

“Nuk kam qenë në dietë gjatë gjithë jetës sime. Unë kam lindur me gjene shumë të mira,” tha ajo më herët, duke shtuar se pas lindjes së djalit të saj, ajo u përpoq të ushtronte dhe të hante ushqime të pasura me proteina. “Thjesht nuk funksionoi,” tha ajo.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 3 Korrik, 2024 12:00