Kiara publikon foto me Lunën, kjo është vështirësia që po has me vogëlushen

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 3 Korrik, 2024 08:37

Kiara publikon foto me Lunën, kjo është vështirësia që po has me vogëlushen

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, pasi bënë prindërinë e një vajzeje të quajtur Luna Mari, po përjetojnë radhitje emocionesh të mrekullueshme.

Të dy kanë ndarë këtë lajm të bukur me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe momente të përzemërta me vogëlushen e tyre.

https://video.gjirafa.com/embed/lui-2?autoplay=true&c=1

Në një postim të fundit emocionues, Kiara ka ndarë një foto të ëmbël të Lunës duke u përpjekur në ushtrimin e quajtur ‘tummy time’, i cili është shumë i rëndësishëm për zhvillimin e shëndetshëm të fëmijëve të vegjël.

Në përshkrimin e saj, ajo ka shkruar me zemër: “Sa herë që Luna vendos të bëjë ‘tummy time’ e zë gjumi… “

Ky moment tregon përpjekjet e vogla dhe suksesin e gjithnjë e më të madh të Lunës në këtë ushtrim të rëndësishëm për zhvillimin e saj.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 3 Korrik, 2024 08:37