Në një lidhje të re? Stresi reagon pas videos me vajzën misterioze

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 3 Korrik, 2024 14:51

Në një lidhje të re? Stresi reagon pas videos me vajzën misterioze

Mbrëmjen e djeshme Stresi publikoi një video në Instagram ku shfaqet në makinë me një vajzë. Ata shihen duke qeshur dhe të lumtur me njëri-tjetrin.

Kjo ngriti dyshime për një romancë të re.

Por sot përmes një statusi ai ka reaguar duke mohuar zërat.

Reperi shkruan se: “ Nuk guxon robi të hedh një foto ose një video??? Sepse ne nuk kemi të drejtë të kemi shoqe ose mikeshë apo ku di unë. Se ta bëjnë direkt dashnore apo k… U know what the fuck you’r opinion”

Duket se reperi është bezdisur nga fjalët e thëna për të dhe ka lënë të kuptohet se vajza në video është vetëm një mikeshë e tij dhe asgjë më tepër.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 3 Korrik, 2024 14:51