Pas ndarjes nga Besi, Xhensila është në kërkim të këtij personi

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 3 Korrik, 2024 11:44

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila është në kërkim të këtij personi

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj po vazhdon të jetë mes personazhesh publike më të diskutuara tash e sa muaj.

Një nga arsyet mbetet ndarja e saj e bujshme nga partneri prej vitesh, Bes Kallaku.

E tani që Besin pranë s’e ka, duket se Xhensila ka një hall të ri.

Asaj i duhet një asistente personale, dhe këtë e ka bërë publike me anë të një postimi në mediat sociale.

Brenda postimit Myrtezaj ka theksuar edhe kriteret që nevojiten për të qenë asistente e saj.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 3 Korrik, 2024 11:44