Për herë të parë, Dua Lipa poston foto me të dashurin në Instagram

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 3 Korrik, 2024 12:10

Për herë të parë, Dua Lipa poston foto me të dashurin në Instagram

Dua Lipa ka postuar për herë të parë fotografi me të dashurin e saj Callum Turner, në Instagram.

Fotografitë janë realizuar në festivalin “Glastonbury 2024” gjatë fundjavës në Angli.

Në një foto, Callum shihet duke puthur këngëtaren në kokë, ndërsa ishte i mbështjellur me një bluzë. Në imazhin tjetër, çifti shihet duke buzëqeshur.

Nëse nuk e dini, Dua dhe Callum janë të lidhur në mënyrë romantike që nga janari i vitit 2024.

https://www.instagram.com/dualipa/?utm_source=ig_embed&ig_rid=df8f7c19-8895-40c7-82f6-3506054c948b

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 3 Korrik, 2024 12:10