Don Xhoni në lidhje me ish gruan e futbollistit të njohur nga Kosova

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 4 Korrik, 2024 20:32

Don Xhoni në lidhje me ish gruan e futbollistit të njohur nga Kosova

Lidhjet mes figurave publike mbahen sekret në vendin tonë, por një po komentohet në fshehtësi.

Është ajo mes reperit të njohur Don Xhon dhe ish banores së BBVK, Vesa Vllasaliu.

Ndjekësit kanë zbuluar disa detaje të vogla në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Dyshja e lartë përmendur ndonëse nuk po e ndjekin me folloW njëri-tjetrin, postimet nuk po i ikin.

Vesës po i pëlqejnë postimet e reperit, por ndoshta nuk po e ndjek për të mos rënë në sy të ndjekësve.

A ka ndonjë shkëndi dashurie mes Vesës dhe Don Xhonit?!

Këtë do të na e zbuloj koha….

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 4 Korrik, 2024 20:32