Konflikti i Tayna-s me ish-menaxherin e saj, e ka tashmë një fund

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 4 Korrik, 2024 08:27

Konflikti i Tayna-s me ish-menaxherin e saj, e ka tashmë një fund

Tayna pas një periudhe në pauzë u rikthye me projekin e ri i cili u pëlqye shumë nga ndjekësit e saj. “Si ai”, titullohej projekti që bëri bujë dhe u bë viral në rrjete sociale.

Gjë që u bë shkak për një konflikt me menaxherin e saj,i cili fshiu më pas edhe këngën nga të gjitha platformat.

Por duket se gjërat mes tyre janë zgjidhur dhe Tayna ditën e sotme përmes një story në Instagram-in e saj njoftoi se “Si ai” është rikthyer në Spotify.

Kjo sjell edhe fundin e një kalvari përplasjesh virtuale mes Taynas dhe Rinorit.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 4 Korrik, 2024 08:27