Nora shkëlqen me fotosesionin e fundit, më e bukur së kurrë

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 4 Korrik, 2024 08:13

Nora shkëlqen me fotosesionin e fundit, më e bukur së kurrë

Këngëtarja Nora Istrefi ka postuar një fotosesion në Instagram e ku shfaqet shumë bukur.

Nora në këto fotografi tregon asetet e saj dhe shfaqet në formë, derisa tregon se ato foto janë bërë më parë.’

Kënga e fundit e Nora Istrefit, e cila ka më shumë së 20 milionë klikime është “Gati”, një këngë kjo që ajo e këndoi në bashkëpunim me Calydee dhe Eli Malaj.

Për verë, sigurisht Nora pritet të lansojë ndonjë këngë të re.

https://www.instagram.com/noraistrefi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9d079d47-1365-48e2-a920-6885e88323ed

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 4 Korrik, 2024 08:13