“Projekte me Romeon”, Heidi Baci zbulon projektet pas daljes nga Big Brother

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 4 Korrik, 2024 08:40

“Projekte me Romeon”, Heidi Baci zbulon projektet pas daljes nga Big Brother

Heidi Baci ishte e ftuara speciale mbrëmjen e djeshme të “Top Arena”.

Ajo zbuloi se pas daljes nga Big Brother VIP është marrë me projekte të cilat i ka në plan, me partnerin e saj Romeo Veshajn.

“Kam ardhur në formë. Romeo fshihet pas zgjedhjes së veshjes sime sonte. Jeta pas BBV… kam dashur të marr veten. Jam marrë me gjërat e mia në Itali dhe disa projekte me Romeon”, tha Heidi.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 4 Korrik, 2024 08:40