Oriola Marashi tregon format e saj madhështore, në fotografitë e reja në Instagram

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 8 Korrik, 2024 20:26

Oriola Marashi tregon format e saj madhështore, në fotografitë e reja në Instagram

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është tejet aktive në Instagram, gjithmonë duke ndarë momente nga përditshmëria e saj dhe jo vetëm.

Shkëlqimi i saj është i pafund, dhe këtë herë ajo e shfaq atë duke bërë një paraqitje mahnitëse në bikini.

Me fotografi të postuara në InstaStory, Oriola ka ndarë pamjen e saj joshëse dhe plot stil.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Duke pozuar në bikini me ngjyra, bukuroshja nuk ka lënë asnjë dyshim për format e saj madhështore.

Në këto imazhe, Oriola tregon një trup të tonifikuar dhe një stil të pakrahasueshëm që asaj gjithmonë i ka hije. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram
Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 8 Korrik, 2024 20:26