Adrola Dushi betohet në dashuri, pas deklaratës së Capital T

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 9 Korrik, 2024 20:23

Adrola Dushi betohet në dashuri, pas deklaratës së Capital T

Adrola Dushi dhe Capital T shumë herë janë komentuar për një romancë të mundshme, aludimeve ju dha fund edhe reperi pas një delarat tek një emision.

Capital T u shpreh se Adrola Dushi është femra më e bukur shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Nuk shkoi shumë erdhi edhe reagimi i modeles.

Ajo përmes një ‘story’ ka publikuar thënien “O syni të dua për kishë të laçit”.

Andaj këtë veprim ndjekësit e kanë marrë si shenjë që është përgjigjur deklaratës së reperit.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 9 Korrik, 2024 20:23