Dalin pamjet të Robertit dhe partneres së tij në momente intime në plazh

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 9 Korrik, 2024 20:25

Dalin pamjet të Robertit dhe partneres së tij në momente intime në plazh

Robert Berisha kohë me parë ka bërë të ditur se është në lidhje dashurie me vajzën nga Shqipëria të quajtur Ana.

Çifti po i shijojnë ditët me diell në krahët e njëri tjetrit, shkruan “Kosovarja”.

Ana ka publikuar një video teksa shihen në momente intime në plazh.

Gjithashtu këngëtari ka treguar se është i lumtur dhe i dashuruar më shumë së kurrë.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 9 Korrik, 2024 20:25