Protesta e 11 Korrikut/ Meta zbulon nëse do të marrë pjesë

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 9 Korrik, 2024 21:56

Protesta e 11 Korrikut/ Meta zbulon nëse do të marrë pjesë

Partia e Lirisë mbështet çdo protestë kundër këtij narkoshteti që ka varfëruar vendin dhe ka shkatërruar shtresën e mesme.

Kështu u shpreh në një prononcim për mediat nga Fieri, Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, duke lënë të nënkuptohet se do të jetë në krah të opozitës në 11 Korrik në protestën kombëtare.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 9 Korrik, 2024 21:56