Robert Berisha dhe partnerja e tij të papërmbajtshëm para kamerave

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 9 Korrik, 2024 12:14

Robert Berisha dhe partnerja e tij të papërmbajtshëm para kamerave

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha dhe e dashura e tij, Ana Skrel, po shijojnë në maksimum lidhjen e tyre. Çifti shumë simpatik publikojnë herë pas here pamje në praninë e njëri-tjetrit, por këtë herë kanë qenë mjaft sensual.

Dyshja ka publikuar një video tejet romantike.

Ata shihet se janë në plazh, ku shkëmbejnë puthje dhe përqafime me njëri tjetrin.

Ish-banori i Ferma VIP thotë nuk e përjashton mundësinë për një dasmë të dytë, pas asaj me Nora Istrefin.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 9 Korrik, 2024 12:14