Ylli në lidhje dashurie po kush është vajza misterioze?

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 9 Korrik, 2024 12:33

Ylli në lidhje dashurie po kush është vajza misterioze?

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Ylli Limani po i kalon këto ditë të nxehta korriku në jug të Shqipërisë.

Teksa pushon në një nga resortet luksoze të jugut, Ylli është fotografuar krah një vajze.

Sikurse duket në foto, ai shoqërohet nga një bionde simpatike, dhe duke ngjallur kuriozitet tek fansat e tij.

Ende nuk dihet se cila është vajza në krah të Yllit, pasi këngëtari ka qenë gjithmonë i rezervuar, duke mos treguar për jetën e tij private.

Ylli Limani po kalon një periudhë të suksesshme me koncerte të shumta, hite verore dhe bashkëpunime të ndryshme.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 9 Korrik, 2024 12:33