4 muaj si baba, Maluma ndan fotot e ëmbla me të bijën

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 10 Korrik, 2024 14:39

4 muaj si baba, Maluma ndan fotot e ëmbla me të bijën

Epo kush e priste që Maluma, djali që vajzat çmendeshin pas tij dhe u përfol për dhjetra raporte dashurie, të ishte një baba kaq i përkushtuar.

Këngëtari kolumbian ka publikuar së fundmi në Instagram një album fotosh shumë të ëmbël ku në krah mban vajzën e tij.

“4 muaj me princëshën time”, shkruan Maluma.

https://www.instagram.com/maluma/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c527a25e-5fa4-4eeb-8b90-0e2f840aa4ad

Maluma dhe partnerja e tij Susana Gomez mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, vajzën Paris Londoño Gomez, më 9 mars të këtij viti./vizionplus.tv

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 10 Korrik, 2024 14:39