Argjentina, Lautaro: Jam i lumtur, tjetër “finale” e fituar

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 10 Korrik, 2024 17:11

Argjentina, Lautaro: Jam i lumtur, tjetër “finale” e fituar

Lautaro Martinez, sulmuesi i Argjentinës, ka dhënë një intervistë për Fox Sport pas fitores 2-0 ndaj Kanadasë në Kupën e Amerikës.

“Unë jam i lumtur sepse është një tjetër finale e fituar në një kohë të shkurtër dhe kjo është thelbësore për ne”.

Kjo do të jetë ndeshja e fundit e Di Marias për kombëtare- E vërteta është se është emocionuese të shohësh se si ai lufton në fushë” – tha ai.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 10 Korrik, 2024 17:11