Ariana Fejzullahu publikon pamje nga shtëpia luksozë e saj

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 10 Korrik, 2024 13:04

Ariana Fejzullahu publikon pamje nga shtëpia luksozë e saj

Ermali dhe Ariana janë një nga çiftet me të ndjekura nga publiku shqiptarë.

Çifti kanë në jetë katër fëmijë: një djalë dhe tre vajza, shkruan Kosovarja.

Disa orë me parë Ariana ka publikuar pamje nga shtëpia luksoze e saj, ku shihet pishina dhe veranda e rregulluar në çdo detaj.

https://video.gjirafa.com/embed/ariana?autoplay=true&c=1

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 10 Korrik, 2024 13:04