E dashura e Bellingham gjendet ‘mes dy zjarresh’, ta përkrah vendlindjen apo të dashurin në gjysmëfinalen e Euro 2024

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 10 Korrik, 2024 13:11

E dashura e Bellingham gjendet ‘mes dy zjarresh’, ta përkrah vendlindjen apo të dashurin në gjysmëfinalen e Euro 2024

Partnerja e Jude Bellingham do të vihet në pozitë të vështirë gjatë ditës së sotme (e mërkurë).

Kjo sepse kundërshtari i radhës që Bellingham shpreson të mposhtë nuk është askush tjetër veçse vendi i Laura Celia Valk, Holanda.

Dhe ndërsa Laura, e cila ka më shumë se gjysmë milioni ndjekës në Instagram, pa dyshim do të dojë që 21-vjeçari Bellingham të bëjë më të mirën, ajo gjithashtu do të mbështesë atdheun e saj për të dalë fitues.

Jude Bellingham

Laura ka bashkëpunuar me një numër markash të njohura, duke përfshirë ‘PrettyLittleThing’.

Ajo ka themeluar gjithashtu agjencinë e saj të modelingut, “The Four Models”, duke lënë gjithashtu fansat të mahnitur në disa raste me postimet e saj në rrjetet sociale.

Laura Celia Valk

Angli – Holandë është një ndeshje titanike në futbollin ndërkombëtar, me 23 ndeshje të luajtura mes tyre.

Por ishte Anglia që fitoi herën e fundit që të dy kombet u takuan në një kampionat evropian, me një fitore 4-1 në vitin 1996.

Laura Celia Valk
Laura Celia Valk
Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 10 Korrik, 2024 13:11