Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 10 Korrik, 2024 21:05

Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Reperi i njohur Ledri Vula feston sot ditëlindjen.

Ai mbushi sot plot 38 vjet.

Ledri vazhdon të jetë një nga reperët më të suksesshëm të estradës tonë, duke numëruar hite të shumta dhe duke qenë një nga artistët më të prenotuar më mbrëmje muzikore dhe koncerte të ndryshme.

Prej muajsh Ledri vazhdon të përflitet edhe mbi marrëdhënien e tij me partneren Sara Hoxha, derisa është aluduar për kriza mes çiftit dhe ndarje.

Gjithsesi, Sara vazhdon t’i mbajë publike fotografitë me Ledrin, kështu që i bie të mos ketë edhe shumë turbulenca mes dyshes.

Driton Zenku
Botuar nga Driton Zenku 10 Korrik, 2024 21:05