Noizy u vë kusht fansave për publikimin e këngës së re

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 10 Korrik, 2024 13:24

Noizy u vë kusht fansave për publikimin e këngës së re

Rap-artisti i njohur, Noizy, ka paralajmëruar fansat përmes rrjeteve sociale për një këngë të re.

Megjithatë, ai i ka vendosur përpara një kushti, në mënyrë që ky projekt të realizohet.

Këngëtari nga Shqipëria ka kërkuar që të bëhen 500 mijë pëlqime e 100 mijë komente, nëse dëshirojnë që kënga të publikohet sa më shpejt.

Këtë projekt e ka paralajmëruar në bashkëpunim me Varrosin dhe reperen nga Prizreni, Tayna.

“500 mijë pëlqime, 100 mijë komente nëse e doni shpejt”, ka qenë përshkrimi që i ka vendosur.

Deri më tani janë bërë mbi 25 mijë pëlqime dhe mbi shtatë mijë komente, shifra të vogla këto nga ato që kërkoi 37-vjeçari.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 10 Korrik, 2024 13:24