Cila më atraktive: E ëma Mimoza apo bija Rozafa?

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2024 12:38

Cila më atraktive: E ëma Mimoza apo bija Rozafa?

Këngëtarja Mimoza Mustafa shquhet për paraqitjen unike në skenën e muzikës dhe njihet për elegancën e saj.

Gjithashtu asaj i ka ngjarë edhe vajza Rozafa ku bukuria e saj po çmend mijëra ndjekës në botën e ‘Instagramit’.

Ani pse janë nënë e bijë por në publik nuk janë shfaqur asnjëherë bashkë, se cila është arsyeja e dinë vetëm ato.

Mimoza dhe Rozafa kanë një lidhje mjaftë të ngushtë.

Shiko fotot:

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2024 12:38