Don Xhoni blen veturë të re, ja detajet!

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2024 13:25

Don Xhoni blen veturë të re, ja detajet!

Një gjë që tanimë dihet rreth reperit Don Xhon është fiksimi i tij pas makinave luksoze.

E një të tillë ia ka shtuar koleksionit të tij edhe së fundmi.

Yll i i hitit “Mafia” ka blerë një veturë të re të markës Porsche Carrera 4S.

Lidhur me blerjen e fundit, Don Xhon ka shkruar “Beso te vetja edhe kur askush nuk beson në ty, ëndrrat bëhen realitet”.

Ai gjithashtu ka publikuar një video duke shprehur falënderimet e tij ndaj Zotit dhe publikut.

Për më tepër, ndiqeni videon që tanimë është publikuar edhe në Prive.al.

https://www.facebook.com/PriveTVShow?ref=embed_video

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2024 13:25