Luana e përmbushur, publikon foto në krahët e personit të zemrës

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2024 17:48

Luana e përmbushur, publikon foto në krahët e personit të zemrës

Luana Vjollca është komentuar shpesh herë për jetën e saj private dhe jo vetëm.

Ndonëse nuk ka deklaruar se ka një princ në jetën e saj, moderatorja thotë se është e përmbushur me dashurinë që po e rrethon.

Teze Luana ka postuar një foto në instastory me mbesën e saj të përqafur me njëra tjetrën dhe poshtë fotos ka shkruar:

“Gjithqka kam nevoj”

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2024 17:48