Motrat Istrefi ndezin rrjetin me fotot nga pushimet në jug të Shqipërisë

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2024 12:36

Motrat Istrefi ndezin rrjetin me fotot nga pushimet në jug të Shqipërisë

Motrat Nora dhe Era Istrefi po shijojnë pushimet e tyre së bashku në Shqipëri.

Të njohura për fizikun tejet joshës, ato nuk kanë hezituar të ndajnë fotografi nga pushimet e tyre.

Ka qenë Nora ajo që ka ndarë disa momente në Instagram nga pushimet me Erën.

Të dyja duken në super formë, dhe kanë marrë komente të bukura lidhur me paraqitjen.

Kujtojmë se aktualisht Era është në qendër të vëmendjes për shkak të afirmitetit të saj me reperin Noziy që kanë në koncerte./Arbresh.info/

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2024 12:36