Rita Ora flet për Dua Lipën e Bebe Rexhën

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2024 17:50

Rita Ora flet për Dua Lipën e Bebe Rexhën

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, ka lavdëruar shqiptaret e famshme në New York, në emisionin e yllit Elvis Duran.

Duke folur në emisionin në “iHeart Radio”, e pyetur për shqiptarët, Rita ka thënë se “kjo është një ndër arsyet përse e do New Yorkun”.

Tutje ajo është pyetur për artistet shqiptare dhe ka vënë theksin te tri yjet: Bebe Rexha, Dua Lipa e Ava Max.

https://www.instagram.com/ritaora_eu/?utm_source=ig_embed&ig_rid=222f4cd3-fce8-4834-8663-78e64ae11498

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2024 17:50