36 vjeçarja nga Tetova ankohet në Polici: Burri më malltretoi psiqikisht dhe fizikisht!

Linda Limani
By Linda Limani March 4, 2020 11:45

Dje  në ora 21 e 10 minuta, 36-vjeçarja nga Tetova, në SPB Tetovë, ka denoncuar se gjatë një periudhe më të gjatë, ka qenë e malltretuar
psiqikisht dhe fizikisht nga burri i saj 39-vjeçarë, gjithashtu nga Tetova dhe për këtë shkak është larguar nga shtëpia e tyre dhe përkohësishtë është strehuar tek familjarët e saj, njofton flaka.mk 

“Tetovari i denoncuar 39-vjeçarë, është thirur në Stacionin policorë Tetovë, për zbardhjen e plotë të rastit”, njoftuan nga Policia, trasmeton Agjencia e lajmeve Flaka

Linda Limani
By Linda Limani March 4, 2020 11:45