4 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Desk
By Desk May 6, 2020 23:02

4 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Katërdhjetë e tre të shëruar dhe katër të infektuar me koronavirus janë regjistruar të mërkuren, ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike.

Sipas njoftimit të IKSHPK-së, katër raste janë raste kontakti: dy nga Komuna e Prizrenit, një nga Komuna e Rahovecit dhe një nga Leposaviqit.

Desk
By Desk May 6, 2020 23:02